360/AR Görüntüsü

Ürünümüzü 360/AR olarak görüntüleyebilirsiniz. Detaylı inceleme yapabilirsiniz.

turuncu 360

ÜRÜN MEKANİK VE ELEKTRONİK  ÖZELLİKLERİ

E-SAT M5 Kısaca Özetlenmiş Tanımı?

E-SAT M5, ahşap, plastikler ve diğer malzemeleri kesmek ve oymak için kullanılan bir CNC (Bilgisayarlı Sayısal Kontrollü) 2/3 boyutlu işlem yapabilen oyma makinesidir. İşte E-SAT M5’in temel işleyişi hakkında daha fazla bilgi;

Kim Nasıl Kullanabilir?

Önemli Not! Genel bilgisayar hakimiyetine sahip herkes E-SAT M5’i satış sonrasındaki kapsamlı kurulum ve kullanım içeriklerimiz sayesinde dakikalar içerisinde kullanmaya başlayabilir! Tüm Video Ve kurulum Dokümanları Kulanım Talimatları Profesyonelce Bulunmaktadır!

Satış Sonrasındaki En Kolay Aşamalar Kurulum Ve Kullanımdır Daha Önce Cnc Makine İle Hiç Karşılaşmamış Kişi – Kurumların Kolayca Kullanabilmesi İçin İmal Tarafımızca İmal Edilmiştir Satın Alan Her Kullanıcımız Bu Detaylarda Rahat Davranabilir Gerektiği Yerde Firmamızdan Sürekli Olarak Yardım Talebinde Bulunabilmektesiniz!

SATIŞ ÖNCESİ VE SONRASI BİLGİLENDİRMESİ

Merhabalar, E-SAT M5 100100 serisi masaüstü cnc Lazer makinemiz ile ilgili satış öncesi bilgilendirmesi olarak siz değerli takipçilerimize ve kullanıcı adaylarımıza söyleyebileceğimiz önemli detaylar şu şekildedir, makinemiz mühendislik hesaplamaları ile tasarlanmış ve üretilmiş olup öncelikle gencinden yaşlısına (8-65 Yaş Aralığındaki) tüm insanlığı dijital üretime sevk etmek bu konuda tecrübe kazandırmak geliştirmek fikirden bitmiş ürünlerinizi kolayca kimseye bağımlı kalmadan hayata geçirip prototipleyebilmeniz ve her an üretebilmeniz için hassasiyet ve yüksek imalat tecrübesiyle üretilmiştir, makinemiz segmenti olarak dünya piyasasında en uygun fiyata alabileceğiniz ve uygun fiyatına rağmen en yüksek işlem alanlarını da yanında getiren masaüstü kompakt tasarımı sayesinde üç farklı işlem alanı boyutuyla kolay kurulum ve kullanımı ile ön plana çıkmaktadır, kurulum teknik destek ile alakalı tüm soru işaretlerinizi rahatlıkla çöp kutunuza gönderebilirsiniz, makinemizin programsal kurulumu ve mekaniksel kurulum kullanımı için tüm gereken belgeler ve kılavuzlar paketten çıkmaktadır.

 

Kargodan teslim alındıktan sonra paketinizi açıp 30 dakikada kullanıma başlayabilirsiniz takıldığınız ve çözemediğiniz gerekli tüm konularda canlı kurulum destek ekibimizle rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz, satın alma yapmadan önce lütfen satıcı kişiye mesaj yoluyla takıldığınız sorularınızı sorunuz, kendi iş planlamanızdaki çözüm isteğiniz için ve işlem yapmak istediğiniz malzemelerin çeşitleri bakımından işlenebilirliğinin makinemizle mümkün olup olmadığını analiz için lütfen mesaj yoluyla sorularınızı sorunuz, makinemizin işinizi görüp görmeyeceğini analitik yapmadan yaptığınız satın almaların sonucunda sektörümüz ve yoğun iş dinamiğimizin önümüze koyduğu iş yükünden dolayı kesinlikle kargoya verilmiş makineler iade alınmayacaktır, satın alma işlemi gerçekleşen makinelerin imalat süreçlerine hemen başlanılmaktadır, sizlerin zamanını değerli bulduğumuzdan dolayı satın alma işlemi yaptığınız makineleri yarı demonte hale getiriyoruz ve tüm elektronik – mekanik testlerini yaptıktan sonra paketleme aşamasına geçiyoruz.

 

ZetCarve olarak sizlerin pasif gelir sahibi olabilmeniz, iş kurabilmeniz zamandan tasarruf etmeniz, kendi ürünlerinizi geliştirebilmeniz, kendinizi dijital imalatta geliştirebilmeniz için sürekli olarak büyük bir inançla çalışmaktayız, bilgisayar destekli üretimdeki gelişim sürecinizde büyük bir samimiyetle projelerinizi ve işinizi kendi işimiz gibi görerek destekleyeceğimizi siz değerli takipçi kitlemize ve tüm dünyaya arz ederiz,
Saygılarımızla… 

KARGOLAMA VE PAKETLEME BİLGİSİ

Makinemizi sektördeki edindiğimiz  tecrübemiz sayesinde ve kendi ürünlerini tanıyan üretici bir firma olarak geliştirdiğimiz özel paketleme yöntemiyle paketleyerek tüm dünya ülkelerine devamlı olarak  rahatlıkla göndermekteyiz, kargoların yurtiçi ve yurtdışı taşıma esnasında özen göstermediğini düşünen bir bakış açısı ile itinalı bir şekilde davranmaktayız, kargolardan kaynaklanan hasarlarla alakalı ürünlerimizde herhangi bir oluşabilecek sağlıklı çalışamama problemleri konusunda tüm olumsuzluklardan firmamız sorumludur hasar alan tüm parçalar bünyemizde devamlı bulunduğu için tekrar kargolama yoluyla tarafınıza en hızlı seviyede ulaştırılır.

İYİ ALIŞVERİŞLER DİLERİZ

İHTİYAROĞLU CNC MAKİNE TEKNOLOJİLERİ ÜRETİM VE TEDARİK HİZ. LTD. ŞTİ.

Marka Model : 

E-Sat 100100 Serisi – 2023 Model ZetCarve

Eksen Sayısı : 

3 Eksen (4. eksen desteklenebilir)

Kontrol Sistemi : 

Drufel Cnc / Mach3 Harici Pc Kontrol Usb 

Tabla Ölçüleri : 

 X 1470 MM – Y 1265 MM (Yukarıda bkz.Teknik Resimde Görülen Kapladığı Alan Ölçüsü)

Çalışma Alanı : 

1000 X 1000 MM

Eksen Motorları : 

Micro Hassas Step Motorlar Üç Eksendede

Spinle Motor :

600 Watt 30000 RPM Yarı Otamatik Hava Soğutmalı İşmili (Su soğutmalı İş Mili Opsiyoneldir)

Vakum Özelliği :

Manuel Mengene Elle / Opsiyonel

Takım Değiştirme Sistemi

Manuel Takım Değiştirme Elle

Eksen Motor Nm :

X-Y-Z  2.2 Nm – 2.2 Nm – 2.2 Nm

Tahrikal Sistem : 

X – Y Triger Kayış – Z T8 Trapez Hassas Vers.Vidalı Mil

Y Eksen Kızakları:

TV Sigma 20×40 MM Rulman Kombinasyonu

X Eksen Kızakları : 

TV Sigma 20×40 MM Rulman Kombinasyonu

Z Eksen Kızakları :

16Mm  İndiksiyonlu Mil Profosyonel

Eksenel Çalışma Hassasiyeti

x-y-z +/- 0,002 mm

Makine Sensör Tipi:

Kapasitif Yakınlık Sensörü

Basitçe Kullanım  adımları?

1

Tasarım Oluşturma: 

İlk adım, projenizin tasarımını oluşturmaktır. Bu tasarımı oluşturmak için Corel/Aspire/Easel programları veya çeşitli CAD/CAM programlarını kullanabilirsiniz. Tasarımınızın boyutları, şekli ve detayları tamamen size bağlıdır… 

2

Malzeme Hazırlığı:

 Tasarımınızı oluşturduktan sonra, oyma malzemenizi E-sat M5’in çalışma alanına mengeneleri sayesinde sabitlemelisiniz. Bu, mengeneler-kelepçeler – bazı malzemelerde ise çift taraflı güçlü tutan bantlar veya vakum masaları gibi yöntemlerlede yapılabilir. E-sat M5 ile kullanılabilecek malzemeler arasında ahşaplar, plastikler, yumuşak alüminyum çeşitleri ve daha fazlası bulunur…

3

Gcode Oluşturma: 

 Tasarım dosyanızı E-sat M5’e göndermek için bir Gcode dosyası oluşturmanız gerekecektir. Gcode, makineye işlem yapma talimatlarını veren bir standart kodlama dilidir. ArtCam veya Aspire gibi yazılımlar, tasarımınıza uygun Gcode’u otomatik olarak oluşturur.

4

İşleme İşlemi : 

E-sat M5’in iş milini ve mekaniğini kontrol eden Mach3/Drufel Cnc arayüzü, tasarımınızın
(gcode’a dönüştürülmüş halini okuyup) malzemeye işlenmesi için makineye emirler verir. İş mili, malzemenin yüzeyini keserken veya oyerken ileri-geri veya yukarı-aşağı hareket eder. E-sat M5, tasarımınıza uygun şekilde malzemeyi 2/3 boyutlu olarak keser veya oyar.

5

Bitirme ve Temizlik:

İşlem tamamlandığında, makine ilk başladığı referans noktasına geri otamatik olarak dönüş yapar, bu trafiği operatör tarafından talep edildiği sürece defalarca kez tekrarlayabilir, artık tasarımladığınız ürünü E-sat M5’ten teslim alabilirsiniz, daha sonra malzemenizin artıklarını makinenin işlem alanından temizlemelisiniz, bu makinenin ömrünü dahada uzatacak ısrarla önerdiğimiz bir yöntemdir.

6

Paylaşım ve İlham:  

Projeniz tamamlandığında, diğer yapıcılarla paylaşabilir ve E-sat M5’i kullanarak neler başarabileceğinizi herkeze gösterebilirsiniz. Ayrıca, Sosyal ve benzeri platformlarda diğer yapımcıların projelerini inceleyerek ilham alabilir ve istediğiniz çoğu projeyi dakikalar içerisinde hayata geçirebilirsiniz. E-sat M5 5050 serisi cnc router makinemiz, farklı beceri seviyelerdeki tasarımcılar için esnek bir araçtır ve ahşap işleri, plastik işleri ve daha fazlası için kullanılabilir. CNC teknolojisi sayesinde, hassas ve tekrarlanabilir işlem yapma yeteneği sunar ve birçok farklı projeyi hayata geçirmenize çok daha hızlı uygun fiyat politikasıyla profosyonel şekilde bir çok farklı geliştirme projelerinize olanak tanır.